E-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: +48226466873

Ruckus R720 - super-wydajny punkt dostępowy

.

01:września

Ruckus Wireless oferuje punkt dostępowy ZoneFlex R720 przeznaczony do zapewnienia sieci WiFi w środowisku o dużym "zagęszczeniu" użytkowników takich jak np. stadiony, imprezy masowe, sale konferencyjne.R720 jest punktem dostępowym "high-end"  o przepustowości do 1733 Mbps w paśmie 5 GHz, zgodny ze standardem 802.11ac wave 2 i posiadajacy interfejs Ethernet PoE o przepustowości 2,5 Gb . Może obsłużyć do 512 użytkowników i pozwala na tworzenia kanałów o szerokości do 160 MHz. System radiowy opiera się na czterech radiach odbiorczych i transmisyjnych dając w sumie cztery strumienie przestrzenne 4x4:4 MU-MIMO.ZoneFlex R720 jest jest wyposażony w technologię anten adaptacyjnych BeamFlex+, dzięki czterem inteligentnym, dwuzakresowym antenom kierunkowym, jest w stanie dynamicznie tworzyć ponad 4000 unikalnych wzorów ustawienia anten, zmniejszając interferencje fal radiowych o ponad 15dB, jednocześnie zmniejszając również interferencje między kanałami. R720 zaopatrzony jest też w port USB obsługujący Bluetooth Low Energy (BLE), dzięki czemu możliwa jest integracja z takimi rozwiązaniami jak tokeny zbliżeniowe Bluetooth/BLE, systemy kontrola dostępu i inne.


Ruckus R720

Tags: ruckus MU-MIMO

Kontakt

sprzedaż:

e-mail: sales@cc.com.pl

 


pomoc techniczna:

e-mail: support@cc.com.pl

 

CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Dostarczamy bezpieczne rozwiązania sieciowe oraz oprogramowanie od 2001 roku. Projektujemy i wdrażamy infrastrukturę bezpieczeństwa sieciowego: systemy firewall, content security oraz systemy autoryzacji; wdrażamy infrastrukturę sieci LAN, WAN i WiFi. Nasi inżynierowie posiadają certyfikację producentów takich jak: Check Point, HPE / Aruba Networks, Juniper Networks, Palo Alto Networks, Ruckus Networks (Arris), Arista, Fortinet, Flowmon, Fudo Security, Gemalto, Sophos, Vasco, i innych a także certyfikaty CISSP i PRINCE2.

Oferta

  • Dostawa i wdrożenia sieci WiFi
  • Dostawa i wdrożenia sieci LAN i WAN
  • Dostawa i wdrożenie systemów bezpieczeństwa
  • Wsparcie techniczne
  • Outsouring w zakresie administracji systemów IT
  • Oprogramowanie na zamówienie: portale internetowe, aplikacje biznesowe, aplikacje naukowe, aplikacje specjalizowane

Lokalizacja

world-map

Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa

tel. +48 22 646-68-73

faks. +48 22 6063780

sprzedaż - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pomoc techniczna - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.