E-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: +48226466873

Konferencja Ruckus BigDogs 2016 - relacja

.

21:Kwietnia

W kwietniu w Berlinie miała miejsce kolejna doroczna konferencja dla partnerów firmy Ruckus Wireless, w której jak zawsze braliśmy udział. Akcentem dominującym było połączenie się firm Brocade i Ruckus. Brocade Networks jest liczącym się producentem rozwiązań SAN i LAN (przełączniki Fibre Channel, przełączniki sieciowe Ethernet), tak więc synergia z największym niezależnym producentem sprzętu Wi-Fi jakim jest Ruckus powinna obydwu firmom jak i ich klientom przynieść znaczne korzyści.

Na konferencji dominowała tematyka związana z trendami rozwojowymi współczesnych sieci LAN i WLAN, tj.:

 • wirtualizacja i SDN,
 • Internet rzeczy (IoT) - w aspekcie bezprzewodowej łączności komponentów,
 • postępująca integracja technologiczna sieci 3G/4G i Wi-Fi (poprzez technologie LTE i OpenG),
 • wyzwania związane z koneicznościa obsłużenia coraz większych oczekiwań użytkowników na pasmo sieciowe przy jednoczesnym wzroście liczby samych użytkowników.
 • coraz większego znaczenia nabierają rozwiązania "onboarding", czyli pozwalajace na automatyczną rejestrację i uwierzytelnienie użytkowników w sieci bezprzewodowej, interesującą propozycją Ruckusa jest tu system CloudPath.

Ruckus z rozwiązaniami Wi-Fi 802.11ac wave 2, serią kontrolerów fizycznych (appliance), wirtualnych i rozproszonych (unleashed), oraz unikalną technologią radiową zdecydowanie wyprzedza konkurencję i pozostaje technologicznym i komercyjnym liderem rynku sieci Wi-Fi. W roku 2016 i 2017 można spodziewać się nowych, bardzo wydajnych punktów dostępowych wewnętrznych i zewnętrznych, szczególnie w zakresie "outdoor AP" należy spodziewać się "odswieżenia" oferty. Zapraszamy na nasze strony oraz strony producenta w celu zapoznania się z aktualną ofertą.

Zdjęcia z konferencji znajdują się na naszej stronie FB: https://www.facebook.com/ccosk/posts/995307640538454 - ZAPRASZAMY!

 

Tags: producenci ruckus

Kontakt

sprzedaż:

e-mail: sales@cc.com.pl

 


pomoc techniczna:

e-mail: support@cc.com.pl

 

CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Dostarczamy bezpieczne rozwiązania sieciowe oraz oprogramowanie od 2001 roku. Projektujemy i wdrażamy infrastrukturę bezpieczeństwa sieciowego: systemy firewall, content security oraz systemy autoryzacji; wdrażamy infrastrukturę sieci LAN, WAN i WiFi. Nasi inżynierowie posiadają certyfikację producentów takich jak: Check Point, HPE / Aruba Networks, Juniper Networks, Palo Alto Networks, Ruckus Networks (Arris), Arista, Fortinet, Flowmon, Fudo Security, Gemalto, Sophos, Vasco, i innych a także certyfikaty CISSP i PRINCE2.

Oferta

 • Dostawa i wdrożenia sieci WiFi
 • Dostawa i wdrożenia sieci LAN i WAN
 • Dostawa i wdrożenie systemów bezpieczeństwa
 • Wsparcie techniczne
 • Outsouring w zakresie administracji systemów IT
 • Oprogramowanie na zamówienie: portale internetowe, aplikacje biznesowe, aplikacje naukowe, aplikacje specjalizowane

Lokalizacja

world-map

Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa

tel. +48 22 646-68-73

faks. +48 22 6063780

sprzedaż - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pomoc techniczna - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.